підібрати субстрат

Субстрат УНІВЕРСАЛЬНИЙ на основі торфу

рН – 5,0-7,0

5, 10, 20, 50, 80 л

субстрати ФЛОРІО

 

субстрат універсальний, 5 л

субстрат універсальний, 10 лсубстрат універсальний, 20 лсубстрат універсальний, 50 лсубстрат універсальний, 80 л

подібні по складу субстрати:

"Субстрат для кімнатних рослин"

"Субстрат для декоративно-листяних рослин"

"Субстрат для пальм"

 

    Субстрат Універсальний – повністю готовий до використання продукт, виготовлений на основі якісного верхового торфу з додаванням необхідних для росту рослин макро-та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).

     Субстрат Універсальний характеризується високим вмістом поживних речовин. Завдяки збалансованій кислотності та вмісту всіх необхідних елементів, Субстрат Універсальний є оптимальним середовищем для розвитку кореневої системи рослини. Висока вологоємність та інші фізичні властивості Субстрату Універсального забезпечують кореневу систему рослин вологою, поживними речовинами та мікроелементам, що сприяє розвитку всієї рослини.

     Склад: торф, вапно, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.

 

Субстрат Універсальний має широкий спектр застосування:

-для вирощування різноманітних рослин, в тому числі квітучих;

-для пересаджування (перевалки) рослин;

-для вирощування зелені в контейнерах;

-для висадки декоративних кущів, дерев;

-для приготування інших сумішей для вирощування рослин та інше.

 

Увага!:

- для кислотолюбивих рослин (хвойних рослин, азалій, чорниць, верескових, та інш.) рекомендуємо використовувати спеціалізований «Субстрат для азалій та хвойних рослин» з серії FLORIO.

- для висіву, розмноження, вирощування розсади та для вирощування рослин чутливих до підвищеного вмісту поживних елементів рекомендуємо використовувати спеціалізований «Субстрат для висіву та розмноження» з серії FLORIO.

 

Спосіб використання:

- Для пересаджування, висаджування  та перевалки рослин у контейнери або горщики:

На дно горщика або контейнера насипте дренаж (керамзит, вермикуліт);

  • Насипте невелику кількість субстрату;
  • Висадіть рослину;
  • Додайте необхідну кількість субстрату для повного накриття кореневої системи та ущільніть поверхню субстрату; Насипте невелику кількість субстрату на поверхню щоб верхній шар субстрату був пухким.

 

- Для  висаджування рослин на грядки насипте субстрат на необхідну висоту або відберіть зайву землю і замість неї додайте субстрат. Після висадки рослину добре полийте.

 

У разі необхідності перед використанням субстрат необхідно зволожити, щоб при сильному стисканні з субстрату виступали краплі води. Не допускайте пересушення субстрату.

Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення  через 4-6 тижнів після висадки. Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

Засоби безпеки:

Субстрат є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з субстратом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте субстрат в їжу!

 

Умови зберігання

Субстрат в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезинфекційних засобів, в недоступних для дітей місцях.

 

Упаковка – 5, 10, 20, 50, 80 л ( +-5%).

 

Термін придатності: Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.

 

Виготовляється по рецептурам компанії AGRO CS Slovakia a.s (Словаччина).