ТОРФ - цінна органічна речовина, що здавна використовується в сільскому господарстві для збагачення грунтів. В сучасних технологіях вирощування різноманітних рослин торф широко використовується в якості замінника грунту. Незамінним є торф в контейнерній технології вирощування рослин, в тепличних господарствах,  для промислового вирощування шампіньонів.


   Якісний торф видобувається на ліцензованих ділянках торфового родовища "МОРОЧНО-1", що знаходиться в мальовничий лісовій місцевості Дубровицького району, Рівненської області. Дане родовище відрізняється стабільними показниками якості торфу. Торф видобувається за технологією сезонного видобування з одночасним використанням традиціїних та іноваційних методів.

 

peat field Morochno

peat field

peat field

peat

 

     Торф - повністю створений природою під впливом певних кліматичних умов. Основні агрохімічні характеристики торфу - ступінь розкладу, кислотність, вміст мінеральних елементів, структура (волокнистість) є унікальними для кожного родовища. Завдання кожного підприємства по видобуванню торфу полягає в тому, щоб максимально зберегти все те, що створила природа. Після тривалих досліджень різних технологій видобування торфу, наше підприємтсво вирішило впровадити канадську вакуумну систему видобування торфу.

peat harvester


 

       Саме канадська техніка дає можливість зберегти неушкоджену структуру (волокнистість) торфу, тим самим зберігається висока вологоутримуюча його здатність.

 

     ТОВ фірма "РЕКОРД" працює на ринку торфу з 2004 року. За короткий проміжок часу підприємство вивчило та впровадило якісну систему видобування торфу, розпочало пакування торфу в кіпи, розробили систему постачання торфу покупцям з України, розпочали активну діяльність по експорту власної продукції. Сьогодні ТОВ фірма "РЕКОРД" пропонує торф верховий фрезерний в кіпах та полієтиленових мішках.

 

peat in big-bales

peat substrate

 

       Більша частина торфу експортується в країни Європи та Азії для подальшої переробки в кінцевий продукт - торфяні суміші (субстрати) для вирощування різноманітних рослин.

 

       В 2010 році наше підприємство запустило власну лінію для виробництва субстратів. Дане обладнання надає змогу кожному споживачу в Україні отримати якісний продукт для вирощування рослин безпосередньо від виробника. Стабільність сировинної бази, досвід наших закордонних партнерів, широкі можливості автоматичної лінії по виробництву торфяних субстратів разом дають змогу представити серію субстратів европейської якості по привабливим цінам.

       Отримати більш детальну інформацію та купити торф та субстрати на основі торфу можете тут>>>.