З давніх часів люди прикрашають свої оселі та присадибні ділянки квітами та іншими декоративними рослинами, вирощують овочі, ягоди.

     Згадаємо як це було декілька десятиріч тому – звичайна земля з городу або в кращому випадку перегній, компост – все що ми могли використати для посадки кімнатних рослин, для вирощування розсади та інше. Як результат, ми дуже часто бачили, як наші рослини з невідомих нам причин в’януть, перестають рости або взагалі пропадають. І що ми тільки не намагались зробити, щоб врятувати своїх підопічних: підливали поживними розчинами, додавали пісок, дрібні камінці, рихлили ґрунт, але…. Це все при тому, що рослини, що ми мали змогу вирощувати були доволі невибагливі (герань, традесканція, бегонія, плющі, звичайні сорти овочів).

     В теперішні часи все інакше: в нашу країну прийшла мода на вирощування елітних рослин,  кожна людина має змогу придбати елітне насіння овочів та квітів.

     Сьогодні ми можемо дозволити собі купувати доволі дорогі рослини та насіння, але дуже часто висаджуємо в звичайний городній ґрунт, або в кращому випадку купуємо в магазині землю, що подешевше. І тут виникає ситуація, що придбали  неначе хороше насіння, елітну кімнатну рослину, але посадили і не виросло, або пересадили і рослина пропала. Відповідь одна – наскільки ретельно ми вибираємо рослини та насіння, настільки ми маємо ретельно вибирати середовище для їх вирощування (субстрат, ґрунт).

На допомогу у виборі правильного середовища для вирощування різноманітних рослин,   Торфопідприємство ТОВ фірма «РЕКОРД» представляє Вашій увазі серію субстратів на основі торфу «ФЛОРІО».

Торф’яні субстрати для роздрібної торгівлі пропонуються в кольорових мішках насипного об’єму 5, 10, 20 літрів.

 

       

 

     Торф’яні субстрати профі серії пропонуються в звичайні поліетиленових мішках насипного об’єму 50 літрів з наклейкою, що містить найменування продукту.

 

                                                                

 

 

Чому ми радимо використовувати субстрати «ФЛОРІО»?

 

 

- Виробник (ТОВ фірма «РЕКОРД») має відповідну ліцензію на видобування торфу. Сировина, з якої виготовляються субстрати власна.

Запитайте у інших виробників про походження сировини.

 

- Виробництво субстратів відбувається на повністю автоматичній лінії, що складається з секцій для дозування, змішування, пакування,  що дає гарантію якості продукції.

Запитайте у інших виробників про спосіб виробництва.

 

- ТОВ фірма «РЕКОРД» використовує рецептури  Європейських партнерів. Рецептури перевірені досвідом роботи наших партнерів на протязі 20 років в Європі, з них 4 роки роботи на нашій сировині.

Запитайте у інших виробників про походження рецептур.

 

- В виробничому процесі використовуються якісні комплексні добрива з повним набором мікроелементів. На добривах не економимо.

Запитайте у інших виробників про якість добрив, що входять в склад продукції.

 

- Верховий торф - основа більшості субстратів, що використовуються в Європі. На торфі від виробника РЕКОРД вирощують квіти та овочі спеціалізовані підприємства по всій Україні.

Запитайте у інших виробників про якість та тип торфу, що входять в склад продукції.

 

- Субстрати та торф від ТОВ фірми «РЕКОРД» проходять регулярний контроль на вміст карантинних організмів. Відсутність карантинних організмів та патогенної флори - нематод, насіння бур’янів, шкідливих бактерій підтверджуються висновками карантинної інспекції.

Запитайте у інших виробників про карантині організми.

 

- Для пакування субстратів використовуємо найкращі пакувальні матеріали,  пакування повністю автоматичне. На пакувальних матеріалах не економимо.

Запитайте у інших виробників про якість пакувальних матеріалів та спосіб пакування.

 

- Об’єм субстрату в кожному мішку контролюється автоматичним дозатором. Якщо на мішку вказано 5 л, Ви маєте гарантію, що там саме 5 л.

Запитайте у інших виробників про спосіб дозування.

 

- Низька об’ємна вага верхового торфу робить використання субстрату на його транспортування дуже легким. Навіть мішок об’ємом 50 л важить не більше ніж 20 кг.

Запитайте у інших виробників про вагу готових мішків.

 

- Висока вологоємність, пористість, повітряємність верхового торфу – основні фізичні характеристики, що є дуже важливими для коріння рослин. Ознаки того що в складі є саме верховий торф є: коричневий колір, низька об’ємна вага, пухкість.

Запитайте у інших виробників  про фізичні характеристики продукції.