Субстрат ДЛЯ БАЛКОННИХ РОСЛИН рН – 5,0-7,0

10, 50, 80 лsubstrate for balcony plants substrates florio 50 l soil 80 l substrate

подібні по складу субстрати:

"Субстрат для квітучих рослин"

 

     Субстрат ДЛЯ БАЛКОННИХ РОСЛИН – повністю готовий до використання продукт, виготовлений на основі якісного верхового торфу з додаванням необхідних для росту рослин макро- та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).

Субстрат ДЛЯ БАЛКОННИХ РОСЛИН характеризується високим вмістом поживних речовин. Завдяки збалансованій кислотності та вмісту всіх необхідних елементів, Субстрат ДЛЯ БАЛКОННИХ РОСЛИН є оптимальним середовищем для розвитку кореневої системи горщечних рослини. Висока вологоємність та інші фізичні властивості Субстрату ДЛЯ БАЛКОННИХ РОСЛИН забезпечують кореневу систему рослин вологою, поживними речовинами та мікроелементам, що сприяє розвитку всієї рослини.

 

Склад: торф, вапно, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.

 

Вироблено в Україні

Всі компоненти субстрату українського походження.

 

Субстрат ДЛЯ БАЛКОННИХ РОСЛИН рекомендуємо використовувати для:

-  вирощування, пересаджування (перевалки) балконних рослин, таких  як вербен, бегоній, фуксій, та інші;

- для інших рослин, що потребують високого вмісту поживних речовин.

 

Увага!:

- для кислотолюбивих рослин (хвойних рослин, азалій, чорниць, верескових, та інш.) рекомендуємо  використовувати  спеціалізований «Субстрат кислий для азалій та хвойних рослин»  з серії FLORIO.

- для висіву, розмноження, вирощування розсади та для вирощування рослин чутливих до підвищеного вмісту поживних елементів рекомендуємо використовувати спеціалізований «Субстрат для висіву та розмноження» з серії FLORIO.

 

            Спосіб використання:

 

При висаджуванні росли н у горщики чи контейнери :

 

- На дно горщика або контейнера насипте дренаж (керамзит, вермикуліт);

- Насипте невелику кількість субстрату;

- Висадіть рослину;

- Додайте необхідну кількість субстрату для повного накриття кореневої системи та ущільніть поверхню субстрату;

- Насипте невелику кількість субстрату на поверхню щоб верхній шар субстрату був пухким.

 

У разі необхідності перед використанням субстрат необхідно зволожити, щоб при сильному стисканні з субстрату виступали краплі води. Не допускайте пересушення субстрату.

Для утворення нових коренів, рекомендуємо обмежити полив рослин перші 10 днів після висадки. Щойно висаджені рослини не рекомендується ставити на місця із прямим сонячним світлом.

 Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення: перший раз  через 4-6 тижнів після висадки, надалі регулярно через кожні 1-2 тижні. Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

Засоби безпеки:

Субстрат є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з субстратом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте субстрат в їжу!

 

Умови зберігання

Субстрат в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезінфікуючих  засобів, в недоступних для дітей місцях.

 

Упаковка – 10.0, 50.0, 80.0 л ( +-5%).

 

Термін придатності: Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.

 

Виготовляється по рецептурам компанії AGRO CS Slovakia a.s (Словаччина).