Субстрат ДЛЯ ОРХІДЕЙ

рН – 5,0-6,5

 1, 5 л

 

 

substrates florio

substrate for orchidsсубстрат для орхідей

 

 

 

 

 

Субстрат ДЛЯ ОРХІДЕЙ – повністю готовий до використання продукт, виготовлений на основі якісного верхового торфу та кори з додаванням необхідних для росту рослин макро- та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).

Субстрат ДЛЯ ОРХІДЕЙ характеризується достатнім вмістом поживних речовин. Завдяки фізичним властивостям верхового торфу, збалансованій кислотності та вмісту кори, Субстрат ДЛЯ ОРХІДЕЙ є оптимальним середовищем для розвитку кореневої системи тропічних рослин. Висока вологоємність та інші фізичні властивості Субстрату ДЛЯ ОРХІДЕЙ забезпечують кореневу систему рослин вологою, поживними речовинами та мікроелементам, що сприяє розвитку всієї рослини.

 

Склад: торф, кора, вапно, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.

 

Вироблено в Україні

 

Всі компоненти субстрату українського походження.

 

Субстрат ДЛЯ ОРХІДЕЙ рекомендуємо використовувати для вирощування, пересаджування (перевалки) епіфітів (орхідей, бромелієвих), папоротей, інших тропічних рослин.

 

            Спосіб використання:

 

При висаджуванні росли н у горщики чи контейнери :

 

  • На дно горщика або контейнера насипте дренаж (керамзит, вермикуліт);
  • Насипте невелику кількість субстрату;
  • Висадіть рослину;
  • Додайте необхідну кількість субстрату для повного накриття кореневої системи та ущільніть поверхню субстрату; 
  • Насипте невелику кількість субстрату на поверхню щоб верхній шар субстрату був пухким.

 

У разі необхідності перед використанням субстрат необхідно зволожити, щоб при сильному стисканні з субстрату виступали краплі води. Не допускайте пересушення субстрату.

Для утворення нових коренів, рекомендуємо обмежити полив рослин перші 10 днів після висадки. Щойно висаджені рослини не рекомендується ставити на місця із прямим сонячним світлом.

Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення: перший раз  через 4-6 тижнів після висадки, надалі регулярно через кожні 1-2 тижні. Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

Засоби безпеки:

Субстрат є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з субстратом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте субстрат в їжу!

 

Умови зберігання

Субстрат в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезінфікуючих  засобів, в недоступних для дітей місцях.

 

Упаковка – 1.0, 5.0 л ( +-5%).

 

Термін придатності: Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.

 

Виготовляється по рецептурам компанії AGRO CS Slovakia a.s (Словаччина).