Субстрат ДЛЯ АЗАЛІЙ та ХВОЙНИХ РОСЛИН

рН – 4,0-5,0

10, 20, 50, 80 л

 

50 l soil


 

     Субстрат КИСЛИЙ для азалій та хвойних рослин – повністю готовий до використання продукт, виготовлений на основі якісного верхового торфу з додаванням необхідних для росту рослин макро- та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).

     Субстрат характеризується низьким рівнем pH, що забезпечує якісний розвиток кислотолюбивих  рослин. Завдяки своїм фізичним властивостям, Субстрат Кислий для азалій та хвойних рослин  забезпечує оптимальну аерацію кореневої системи і тим самим прискорює ріст коренів, що дуже важливо при пересаджуванні рослин.

 

Склад: торф, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.

 

Вироблено в Україні

Всі компоненти субстрату українського походження.

 

Субстрат Кислий для азалій та хвойних рослин використовується для вирощування, висаджування, пересаджування  садових  та кімнатних рослин, що потребують низького рівня рН  – рододендронів, азалій, хвойних рослин,чорниць та ін.

 

Спосіб використання:

 

- Для пересаджування, висаджування  та перевалки рослин у контейнери або горщики:

  • На дно горщика або контейнера насипте дренаж (керамзит, вермикуліт);
  • Насипте невелику кількість субстрату;
  • Висадіть рослину;
  • Додайте необхідну кількість субстрату для повного накриття кореневої системи та ущільніть поверхню субстрату; Насипте невелику кількість субстрату на поверхню щоб верхній шар субстрату був пухким.

 

-Для висаджування садових рослин:

  • Викопайте лунку потрібного розміру;
  • На дно насипте невелику кількість субстрату;
  • Висадіть рослину;
  • Додайте необхідну кількість субстрату до повного накриття кореневої системи, ущільніть поверхню, рясно полийте рослину.

 

     У разі необхідності перед використанням субстрат необхідно зволожити, щоб при сильному стисканні з субстрату виступали краплі води. Не допускайте пересушення субстрату.

     Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення  через 4-6 тижнів після висадки. Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

Засоби безпеки:

Субстрат є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з субстратом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте субстрат в їжу!

 

Умови зберігання

Субстрат в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезинфекційних засобів, в недоступних для дітей місцях.

 

Упаковка – 10.0, 50.0, 80.0 л ( +-5%).

 

Термін придатності: Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.

 

Виготовляється по рецептурам компанії AGRO CS Slovakia a.s (Словаччина).