Торф верховий нейтралізований

рН – 5,0-7,0

 50, 80 л

substrates florio


 

ТОРФ верховий нейтралізований – органічна речовина, що використовується в якості компонента субстратів, для покращення фізичних характеристик грунту.

ТОРФ верховий характеризується низьким вмістом поживних речовин. Завдяки своїм фізичним властивостям, ТОРФ верховий забезпечує оптимальну аерацію кореневої системи і тим самим прискорює ріст коренів, що дуже важливо при вирощуванні різноманітних рослин.

 

         Склад: торф верховий, вапно.

         Вироблено в Україні.

 

         Спосіб використання:

         - для покращення фізичної структури грунту - насипати необхідний шар торфу  на ділянці та перегорати (перекопати).

         - для приготування сумішей для вирощування: змішайте з городнім грунтом в пропорції 1:1 для використання в якості готового грунту для вирощування різноманітних рослин.

 

         Не допускайте пересушення торфу.

 

         Рослини, висаджені в торф потребують підживлення одразу після висадки (крім рослин невибагливих до вмісту поживних речовин). Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

         Засоби безпеки:

ТОРФ є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з торфом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте торф  в їжу!

         Умови зберігання:

Торф  в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезинфекційних засобів, в недоступних для дітей місцях.

         Термін придатності:

Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.