Субстрат для декоративно-листяних рослин

рН – 5,0-7,0

 5, 20 л

substrates florio


подібні по складу субстрати:

"Субстрат універсальний"

"Субстрат для кімнатних рослин"

 

Субстрат для декоративно-листяних рослин – повністю готовий до використання продукт, виготовлений на основі якісного верхового торфу з додаванням необхідних для росту рослин макро- та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).

Субстрат для декоративно-листяних  рослин характеризується середнім вмістом поживних речовин. Завдяки збалансованій кислотності та вмісту всіх необхідних елементів, Субстрат для декоративно-листяних рослин є оптимальним середовищем для розвитку кореневої системи рослини. Висока вологоємність та інші фізичні властивості Субстрату для декоративно-листяних рослин забезпечують кореневу систему рослин вологою, поживними речовинами та мікроелементам, що сприяє розвитку всієї рослини. Збалансований вміст мінеральних елементів забезпечує якісний розвиток листяної маси, що дуже важливо при вирощуванні декоративно-листяних рослин.

 

Склад: торф, вапно, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.

 

Вироблено в Україні

Всі компоненти субстрату українського походження.

 

Субстрат для декоративно-листяних рослин рекомендуємо використовувати для  вирощування, пересаджування (перевалки) не квітучих кімнатних горщечних рослин, таких як монстера, фікус, драцена, кротон, диффенбахія,  заміокулькас, еуфорбія (молочай), декоративно-листяні бегонії та інші.

 

            Спосіб використання:

 

Горщечні декоративно-листяні рослини потребують щорічного поновлення субстрату.

При необхідності, рослини щорічно потрібно пересаджувати в більший горщик.

 

На дно горщика або контейнера насипте дренаж (керамзит, вермикуліт);

  • Насипте невелику кількість субстрату;
  • Висадіть рослину;
  • Додайте необхідну кількість субстрату для повного накриття кореневої системи та ущільніть поверхню субстрату;
  • Насипте невелику кількість субстрату на поверхню щоб верхній шар субстрату був пухким.

 

У разі необхідності перед використанням субстрат необхідно зволожити, щоб при сильному стисканні з субстрату виступали краплі води. Не допускайте пересушення субстрату.

Для утворення нових коренів, рекомендуємо обмежити полив рослин перші 10 днів після висадки. Щойно висаджені рослини не рекомендується ставити на місця із прямим сонячним світлом.

 Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення: перший раз  через 4-6 тижнів після висадки, надалі регулярно через кожні 1-2 тижні. Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

Засоби безпеки:

Субстрат є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з субстратом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте субстрат в їжу!

 

Умови зберігання

Субстрат в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезинфекційних засобів, в недоступних для дітей місцях.

 

Упаковка –  5.0, 20.0  л ( +-5%).

 

Термін придатності: Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.

 

 

Виготовляється по рецептурам компанії AGRO CS Slovakia a.s (Словаччина).