Субстрат ДЛЯ КВІТУЧИХ рослин

рН – 5,0-7,0

 5, 20  л

 

Субстрат для квітучих рослинsubstrates florioСубстрат для квітучих рослин

 


 

 

подібні по складу субстрати:

"Субстрат для балконних рослин"


Субстрат для квітучих рослин – повністю готовий до використання продукт, виготовлений на основі якісного верхового торфу з додаванням необхідних для росту рослин макро- та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).

Субстрат для квітучих рослин характеризується високим вмістом поживних речовин. Завдяки збалансованій кислотності та вмісту всіх необхідних елементів, Субстрат для квітучих рослин є оптимальним середовищем для розвитку кореневої системи рослини. Висока вологоємність та інші фізичні властивості Субстрату для квітучих рослин забезпечують кореневу систему рослин вологою, поживними речовинами та мікроелементам, що сприяє розвитку всієї рослини. Збалансований вміст мінеральних елементів сприяє бутонізації та цвітінню, що дуже важливо при вирощуванні квітучих  рослин.


Склад: торф, вапно, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.


Вироблено в Україні

Всі компоненти субстрату українського походження.


Субстрат для квітучих рослин рекомендуємо використовувати для  вирощування, пересаджування (перевалки) квітучих горщечних рослин, таких як бегонія, фуксія, цикламен, гібіскус, бальзамін, зігокактус, пуансетія, пеларгонія, антуріум та інші.


Увага!!!

Для орхідей та бромелієвих рекомендуємо використовувати спеціалізований субстрат – «Субстрат для орхідей» з серії FLORIO.

Для рослин з сімейства Геснерієвих: сенполій (узамбарських фіалок), глоксиній, стрептокарпусів, ахіменесів, колерій, хірітів та інших квітучих рослин, що потребують низького вмісту поживних речовин рекомендуємо використовувати спеціалізований субстрат  - «Субстрат для фіалок» з серії FLORIO.

Для азалій, гарденій та інших квітучих кислотолюбивих рослин, рекомендуємо  використовувати  спеціалізований    «Субстрат для азалій та хвойних рослин»  з серії FLORIO.

 

            Спосіб використання:


Горщечні квітучі рослини потребують щорічного поновлення субстрату.

При необхідності, рослини щорічно потрібно пересаджувати в більший горщик.


На дно горщика або контейнера насипте дренаж (керамзит, вермикуліт);

  • Насипте невелику кількість субстрату;
  • Висадіть рослину;
  • Додайте необхідну кількість субстрату для повного накриття кореневої системи та ущільніть поверхню субстрату;
  • Насипте невелику кількість субстрату на поверхню щоб верхній шар субстрату був пухким.

У разі необхідності перед використанням субстрат необхідно зволожити, щоб при сильному стисканні з субстрату виступали краплі води. Не допускайте пересушення субстрату.

Для утворення нових коренів, рекомендуємо обмежити полив рослин перші 10 днів після висадки. Щойно висаджені рослини не рекомендується ставити на місця із прямим сонячним світлом.

 Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення: перший раз  через 4-6 тижнів після висадки, надалі регулярно через кожні 1-2 тижні. Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

Засоби безпеки:

Субстрат є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з субстратом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте субстрат в їжу!

 

Умови зберігання

Субстрат в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезінфікуючих засобів, в недоступних для дітей місцях.

 

Упаковка –  5.0, 20.0  л ( +-5%).

 

Термін придатності: Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.

 

Виготовляється по рецептурам компанії AGRO CS Slovakia a.s (Словаччина).