Субстрат ДЛЯ ГАЗОНІВ

рН – 5,0-7,0

50, 80 л


substrates Florio50 l soil

 

     Субстрат для ГАЗОНІВ – повністю готовий до використання продукт, виготовлений на основі якісного верхового торфу з додаванням необхідних для росту рослин макро- та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).

     Субстрат характеризується підвищенним вмістом поживних речовин для швидкого та якісного росту зеленої маси трави. Завдяки своїм фізичним властивостям, Субстрат для ГАЗОНІВ забезпечує оптимальну аерацію кореневої системи і тим самим прискорює ріст коренів, що дуже важливо при вирощуванні газонних трав.

 

Склад: торф, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.

 

Вироблено в Україні

Всі компоненти субстрату українського походження.

 

Субстрат для газонів використовується для вирощування газонних трав та підготовки грунту для укладання рулонних газонів.

 

Спосіб використання: Насипати необхідний шар субстрату на ділянці та висіяти насіння або розмістити рулонний газон. Після висадки рясно полийте водою.

 

Не допускайте пересушення субстрату.

 

Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення  через 4-6 тижнів після висадки. Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

Засоби безпеки:

Субстрат є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з субстратом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте субстрат в їжу!

 

Умови зберігання

Субстрат в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезинфекційних засобів, в недоступних для дітей місцях.

 

Упаковка – 50.0, 80.0 л ( +-5%).

 

Термін придатності: Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.

 

Виготовляється по рецептурам компанії AGRO CS Slovakia a.s (Словаччина).